امروز انقلاب و ازادی

گرگها خوب بدانند در این ایل قریب
گر پدر مرد تفنگ پدری هست هنوز

گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند
توی گهواره چوبی پسری هست هنوز

آب اگر نیست نترسید که در قافله مان
دل دریایی و چشمان تری هست هنوز...

 

 

پ.ن. شعر از زهرا رهنورد


/ 20 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مرد مرده

سلام قدیس عزیز! بلاگفا کلن باز نمی شه! وبلاگ ها ی ما هم باز نمی شه! نکنه احمدی نژاد پروژه ی پیلتر عمومی رو کلید زده! راستی بین کانال ها ی بشقابک تون کانال ASO رو چک کنید.صحنه های جالبی رو از تظاهرات نشون می ده که با آهنگ یار دبستانی من ریمیکس شدن. موفق باشید.

حمیده

....آغاز انهدام چنین است اینگونه بود آغاز انقراض سلسله مردان یاران...

حمیده

..وقتی صدای حادثه خوابید بر سنگ گور من بنویسید یک جنگجو که نجنگید اما...شکست خورد (نصرت رحمانی)

حمیده

خانم قدیس شما راهکاری می شناسید تا بتوان آدم های وحشی موسوم به بسیجی را درمان کرد که اینطوری تشنه خون نباشند؟ البته می دانم یکی از عواملش صدا و سیما است که آنقدر خشونت به خورد مردم داد تا به این شکلی در آیند که من پس از دیدنشان کارم به بیمارستان کشید

مرجان(پاک نویس)

وای من دعا می کنم چه حماسه ای بوده دیروز من امروز دیدم نمیدونم دیدی یا نه ولی امروز بلاگ امیر(تلخ مثل عسل) و ویولت رو (من و ام اس)رو تو وآ خوندن الان فیلتر شده بلاگفام که بلکل وا نمی کنه! من دیروز یه وب زدم تو پرشین قدیس ولی اگه رای گیری باز انجام شه(که گفتن میخون ناظرین بین املل بگذارن براش)و موسوی هم بشه رئیس جمهور...وضع چقدر خوب میشه؟ و با توجه به اینکه با وجود همه ی اینها(اگر اتفاق بیفته)و اینکه دوره ی ریاست جمهوری 4 یا خیلی بخواد باشه 8 سال بیشتر نیست یه کم موقتی نیست؟ نمیشه یک کار بزرگتر کرد...؟

حمیده

بسیجی را تعریف کنید؟(2نمره) بسیجی موجودی است پشمالو که بی جهت به انسان حمله می کند!!!

سارا پارسی

در راهپیمایی های سکوت شرکت می کنیم و بهت زده گی را با اشتیاق به اصلاح درمان می کنیم.

candle

ميخانه اگر ساقي صاحب نظري داشت مي خواري و مستي ، ره و رسم دگري داشت

مرجان(پاک نویس)

عزیز دلم متاسفانه بنده در یک شهر به شدت بی فرهنگ زندگی میکنم! شهری که 80 درصد مردمش به همین یارو رای دادن و 10 درصد رو هم وادار به این کار کردن! اینجا حکومت نظامی هست و متاسفانه مردم خیلی هم ترسواند... چشم همه به شماست...

مرجان(پاک نویس)

اینجا سر خیابونای شلوغ سربازا و نیرو انتظامی و اینا با باتوم وایسادن مردمم کاری نمی کنن...گفتم ...اینجا طرفدارای این یارو از موس بیشتره... شیرازم آره خیلی شلوغ شده بود 2 شنبه...دوستم اونجا بود می گفت گاز اشک آور و اینا زدن و چند نفر میون خود تظاهر کننده ها سنگ پرت می کردن..سنگای بزرگ بزرگ...که از طرفدارای کی بودن معلومه.. اساتید داشنگاهام یه چندتاشون استفعا کردن...توی خوابگاههام ریختن..