اوباما، مک کین و همسران

اصلا امشب قرار نبود چیزی بنویسم اما همینطور که تلوزیون داشت درباره شیطان بزرگ و سانسور کردن کتابهای افراد مخالف با سیاست های دولت آمریکا مستندهای پشت سرهم پخش می کرد و از اون طرف هم "وی او ا" یا همان صدای امریکا (البته تصویر هم داره) داشت در باره انتخابات امریکا و پیروزی اوباما مستنداتی از جشن های مردمش و خود اوباما و حزبش نشون می داد چیزی نظرم رو جلب کرد البته من اصلا کاری به اینکه کدوم انتخاب بشه بهتره نداشتم  اما همینطور که فیلم های تبلیغات قبل انتخاب و بعد اون رو دیدم همه جا اوباما و مک کین هر جار سخنرانی داشتن همسرشون هم کنارشون بود دست در دست و در جایی نه پایین نه اون پشت نه پنهان در محل چادرکشی شده برای خواهرها درست کنار آنها. مفهوم همراه و همسر بودن به معنای واقعی کلمه در مورد اونها نمایان بود هر وقت نامزدها اوباما و مک ین روی صحنه می آمدند دست زنهاشون رو هم می گرفتند و می آوردند بعد اونها کناری می ایستادند و شوهرانشون رو حمایت می کردم داشتم فکر می کردم ما اصلا زن مردان سیاسی مونو رو دیدیم مثلا تا حالا شده احمدی نژاد یا رفسنجانی یا حتی خاتمی همسرانشون رو در صحنه های سیاسی در حال همراهی شوهر نشون بدهند.

یه مسئله دیگه حالا با انتخاب یک سیاه پوست به عنوان رییس جمهور نمی دونم دیگه چطوری ما باید درباره تبعیض نژادی و ظلم هایی که شیطان بزرگ به سیاها می کنه ازشون متنفر باشیم و مرگ بر آمریکا بگیم 

/ 8 نظر / 2 بازدید
فرزند ایران

وبلاگ فریاد دانشجو تلاشی است از هیئت تحریریه و سردبیری یکی از ماهنامه های دانشجویی برای اطلاع رسانی بیشتر به افکار و اذهان عمومی تا در این برهه ی زمانی با پیدایش عنصر فیلترینگ در تصمیم گیری ها و اظهارنظرهای خود دچار انحراف و تهمت ورزی نگردند. در برخی از مواردی که پیش آمد دست اندرکاران این وبلاگ ناچار به انتشار مقاله و جوابیه گردیدند که در قسمت پیوندهای روزانه با عنوان مقالات اختصاصی و ... موجود می باشند. وبلاگ فریاد دانشجو متعلق به تمام روشنفکران علی الخصوص قشر دانشجو می باشد که شما عزیزان اگر صلاح را بر این دانستید که این وبلاگ می تواند قدمی هر چند هم کوچک در راه رفع مشکلات سر راه جامعه بر دارد می توانید با ارسال مقالات خود به ایمیل این وبلاگ آن ها را در فریاد دانشجو به نمایش بگذارید و در مواردی که به اطلاع دوستان می رسد در گردآوری مطالب و رفع مشکلاتی که به صندوق پستی دفتر این ماهنامه ارسال می گردد می توانید هیئت تحریریه ی این ماهنامه را کمک و مساعدت فرمایید.

دخترِ مو نارنجى

^^^^^^^^^^^^^^##########^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^ ^^^^^^#######^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^ ^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^ ^^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^^ ^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^ ^^####^^^^^####^^^^^^^^^###^^^^^###^^^^ ^^###^^^^^######^^^^^^^###^^^^^^####^^^ ^####^^^^^######^^^^^^###^^^^^^^^###^^^ ^###^^^^^^^####^^^^^^###^^^^^^^^^####^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^ ^###^^^^##^^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^^###^^ ^###^^^^###^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^####^^ ^####^^^^###^^^^^^^^^^^^^^###^^^^###^^^ ^^###^^^^####^^^^^^^^^^^####^^^^####^^^ ^^####^^^^######^^^^^######^^^^^###^^^^ ^^^####^^^^###############^^^^#####^^^^ ^^^^####^^^^^###########^^^^^#####^^^^^ ^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^ ^^^^^^#########################^^^^^^^^ ^^^^^^^^######################^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^##########^^^^^^^^^^^^^^^ دالى ى ى ى ى ى ى ى ى ى ى ى ى ى ى ى ى ى..................... اپ کردم,بدویین بیاین

نیک‌آیین

اصلا ربطی ندارد ولی برای افزایش اطلاعات عمومی! خانم خاتمی در کنفرانس سران کشورهای اسلامی بود! اما بعد‘ شما اول حقوق اولیه انسانی( صرف نظر از جنسییتی که خراب‌تر است البته) را استیفا کنید من خودم قول می‌دهم برای برابری و احیا’ نقش زن تلاش کنم!

روزها و سوزها

آفرين . به نكته ي جالبي اشاره كردي .زناي ما هميشه بايد تو پستو باشن ! هيچ كس برايت از صميم دل دست دوستي تكان نمي دهد ... به روزم .

محمد

این ها همش ژست است دوست من... شوما فریب نخورید. من یک مطلب نوشتم چندوقت پیش در مورد همین خبر مبتذل سال: انتخابات در آمریکا. اوباما و زنش: دعوا بسه تا بعد انتخابات! مک کین تو دلش: این عجوزه رو من کوجا ببرم با خودم...؟ اه.