خوب تغییری در برنامه پیش آمد از آن جایی که کار آ موزی واحد کو دکان دانشجویان پرستار ی بیخ ریش خودم است و از ان جایی که توی این موقعیت نمی خواهم نیمه وقت بشوم و نصف حقوقم را از دست بدهم و از انجایی هم که دانشجو شدم (سرپیری) و باید تا چند وقت دیگه برم سر کلاس تصمیم بر این شد که در تعطیلات بین ترم دانشجوهای ترم بعد را ببرم بیمارستان و واحدهای ترم بعدم را پر کنم لذا از فردا صبح دوباره باید برم بیمارستان.

دوم این که اقا من به عنوان یک ایرانی به خدا راضی نیستم پول نفت سهم من را خرج فیلترکردن و پارازیت فرستادن به ماهواره و کرم فرستادن به فضا کنید. اون دنیا سر پل صراط جلوتونو رو می گیرم. سهم من رو بدین بایا می خوام سوراخ سنبه های زندگیمونو پر کنم اصلا سهم من از این پول که خرج حفظ امنیت ملی می کنید چقدره می شه بهم بگین؟ لازمش دارم به خدا

سوم این که هنوز نیومده در خونه تازه ساز همسایه پایینی ما آمد گفت که سقف خانه اش خیس خالی شده و ظاهرا شیر توالت ما داره آب می ده و بنا امد کفش را کند و دیدیم بله یک آقای کارگری احتمالا داشته با تیشه کار می کرده اشتباهی زده لوله را سورا خ کرده بعد هول شده ترسیده بگه دعواش کنن برداشته روی سوراخ  لوله رو با چسب نواری بستهتعجب حالا تا وقتی آب گرم نیومده بوده هیچی چسبه جلوی اب رو گرفته. به مرور با جریان آب داغ چسب وارفته و آب لیک کرده و بله... اینم از این فعلا هم آب قطع و بنایی و این ها و دبه ها و سطل های اب و مشکلات بعدی.

 

 

بعد نوشت: قرار بود ارتباط کیفیت زندگی دیابتی ها روبا میزان مذهبی بودن انها رو بسنجم پرسشنامه به ۵٠٠ نفر داده می شه فرضیه اینه که هرچی فرد مذهبی تر باشه کیفیت زندگی بهتری داشته باشه توی مقاله های اونور آبی ها اینطور بوده یعنی کیفیت زندگی مذهبی ها بهتر از غیر مذهبی ها بوده حالا حدود ٢٠٠ نفر پرسشنامه رو پر کردند ٢٠٠ دیابتی با میانگین سنی ۶٠ سال از منطقه سیزد ه تهران خوب چیزی که تا الان مشخصه همه این ادم ها در میزان مذهبی بودن درجه یکسان "بالا" رو  به دست اوردند لذا من چطور می تونم بفهمم اونایی که مذهبی ترن کیفیت زندگی بهتری دارن یا نه. این طرح پژوهشی رو باید بپیچم لای روزنامه بره قاطی باقلاها. چیکار کنم ؟ یعنی اون ٣٠٠ نفر بعدی مشخص می کنن؟

/ 10 نظر / 17 بازدید
علیرضا مترصد

اول اينكه خيلي هم خوبه كار جوهر زندگي و از اين حرفا! دوما اينكه ديگه چي؟ چيز ديگه نميخواي؟ آب پرتقالي هويجي چيزي؟ نكنه فكر كردي الان اينجا سوييسه منم سالوادور دالي مثلا؟! سوم اينكه اين كه خوبه! خونه خواهر من همسايشون دود شومينه يا يه جايي از طبقه پاييني از تو هالوژن اينا ميزد بيرون!‌ سوسوليد چقدر شماها!‌:ي بريد شكر كنيد خدارو طرف چسب چسبونده حالا! گلي به جمالش!

نیک‌آیین

به نظر منم اینکه تنها اشکال خانه تازه سازتون صرفا در اثر اشتباه قابل ردگیری یک کارگر بوده یک پیروزی بزرگ محسوب می‌شه که باهاس خیلی هم باهاش حال کنی. پاینده باشی.

مرجان

عجب!!!

امیررضا تجویدی

سلام خواهر جان در مورد اولی که عوضش به معلومتتان افزوده می شود و وانگهی ایمانتان هم قوی تر می شود![چشمک] در مورد دومی مام همینو میگیم به خدا،گوش نمیدن که! در مورد سومی هم دقیقا همین مورد چند ماه پیش برای ما پیش آمده بود...

ن ی ک ز ا د

خب این که خوبه دوباره بیمارستان رفتن و سر و کله زدن با دانشجو های محترم. فقط ایکاش مانع به روز شدن مرتب این وبلاگ نشه. سهم هر کسی از پول نفت رقمی بین 18 تا 25 هزار تومن درماهه که با قطع یارانه ها به سلامتی بین آحاد ملت توزیع میشه. این آخری نمونه جذابی از ابتکارات ایرونیه! بستن سوراخ لوله با چسب نواری!! ا ظاهرا همه همچین تجربه ای رو داشتن. با فرسودگی تدریجی لوله ها و نشت آب اونم تو آپارتمان اما ساختمون نوساز دیگه خیلی جالبه. امیدوارم زودتر درست بشه میدونم چه اعصابی خورد میکنه. اما قاعدتا باید با تعمیر یکی دو روزه این مشکل حل بشه

دخترای ننه دریا

ای داد بیداد! اولا شما که اول جوانیتونه ثانیا عرض به حضور انور شما فکر کردی چرا کیفیت ساختمان ها در ایران مخصوصا از نوع تازه ساز پایینه؟ نکنه فکر کردی این هم به خاطر دست پنهان عوامل مرتبط با رادیو فرداست؟

candle

یه ایمیلی واسم اومده بود ، یه یاروی خارجی ( یادم نیست از کدوم کشور بود ) با لیوان های آب جو خوری ای که روی هم چیده بود ، یه برج ساخته بود و وقتی باهاش مصاحبه کرده بودن ، گفته بود این کار رو از بساز بفروشهای ایرانی یاد گرفته ! تو این کشور فقط خداست که داره ما رو از بلایا حفظ می کنه .

رضا.ن

میگم شما این بعد از این همه مدت که توی بیمارستانی هنوز اون بوی بدی که میاد توی بیمارستان رو حس می کنی؟ من از یکی شنیدم که دکترا و پرستارا اصلا حس نمی کنن. نمی دونم چه ربطی داشت به نوشته همین جوری اومد. شما روز پنجشنبه تشریف بیارین خیابان آزادی سهم بنزینتون رو بگیرید.فقط واحدش به جای ریال باتون در ثانیه است!در هر خوشه ای هم که باشید برقی نمی کنه.به اندازه ی کافی هست. و این آخری که دلم خونه ازش. خوشبختانه یا متاسفانه خونه ی خودمون تا حالا این جوری نشده.ولی چند وقت پیش خونه ی مامان بزرگمینا کلا اومد پایین! بعد یه هفته خونهی ما بودن! یعنی عذاب به معنای واقعی کلمه بود.احتمالا اون یه هفته رو از مدت زمان خدمت سربازیم کم می کنن.

رضا.ن

منظورم البته از سهم بنزین همون سهم نفت بود. از یه خانواده هستند به هر حال.

کوریون

از آن وبلاگ هایی هستید / که ارزش رفرش کردن را داشت .. درود[گل]