24

یک جمهوری اسلامی هست توی خاورمیانه که می خواد به سلاح هسته ای دست پیدا کنه توش پر از انقلابی هاییه که از صلح با آمریکا متنفرن و حاضرن هر کسی حرف از ارتباط با آمریکا می زنه رو خفه کنن. درست حدس زدین کدوم کشور رو می گم... ولی صبر کنین اینی که شما می گین یه رییس جمهور خوش تیپ و با کلاس داره؟ رییس جمهورش وقتی می ره مسافرت خارج از کشور با دخترهای خوشگل و مو بلوند امریکایی می ریزه روی هم؟ به جای پوستین، کت و شلوار می پوشه و کراوات می زنه؟ موقع حرف زدن نمی ر....ه به آبروی مملکت؟ آهان...نه... پس حدستون درست نبود.  خوب آره دیگه اینایی که گفتم با اون کشوری که حدس می زدین و رییس جمهورش جور در نمی اومد. پس ایران نبود. ولی کدوم کشور توی خاورمیانه هست که این خصوصیات رو داشته باشه؟

بابا یکی به این آمریکایی ها یاد بده اسامی ایرانی رو؟ آخه "عمر حسن"؟!!!!!!!

/ 10 نظر / 4 بازدید
امیررضا تجویدی

سلام خواهر جان جالب بود!راستش نمیشه مملکت هم اسلامی باشه و هم رئیس جمهورش مث دکتر خودمون خوش تیپ باشه که! شمام هم خرو میخوای هم خرما رو مث اینکه!

مرجان

آی آی!

نیک‌آیین

ها؟!!!!!!

فرناز

ای داد

مینا

دوست عزیز چنان نوشتی که آه از نهادمون بلند شد . کدوم کشور رو میگید ؟ رییس جمهور خوش تیپ و با کلاس [رویا]

ن ی ک ز ا د

عمر حسن کیه؟ اینایی که نوشتی منو یاد پاکستان انداخت.البته اونا که دارن!

یک رامین

سلام دوست گرامی! از طریق وبلاگ "کافه روشنفکر" اومدم اینجا. امیدوارم ادامه داشته باشه. جمهوری اسلامی؟! تا جایی که من می دونم تو دنیای به این بزرگی سه تا جمهوری اسلامی هست: ایران و افغانستان و پاکستان.

جینا

سلام قدیس جان نوشته ی قبلیت کو ؟! من نصفه خونده بودمش امروز اومدم کاملش کنم ف دیدم اثری نیست ازش !!![ناراحت]