اعتراض

در جراید نوشته بودند: مردم بمبئی بعد از اکران میلیونر زاغه نشین در اعتراض به نشان دادن فقرشان به خیابان ها ریختند و شلوغ پلوغ کردند عده ای هم رفتند سراغ خانه انیل کاپور تا یه گوشمالی حسابی به اون بدن که دستشون بهش نرسیده. این جراید نوشتند مردم بمبئی شعار می دادند هالی وودی حیا کن بالی وودو رها کن. و اینا. حالا دروغ یا راستش با خود جراید.

من داشتم فکر می کردم طبق سنت نیک و پسندیده اعتراض که در کشور ما رایجه اگه این فیلم در ایران ساخته می شد چه کسانی اعتراض می کردند

١. مرکز های تلفن یا همون ١١٨ ها در اعتراض به این که پرسنل ما هیچ وقت صندلی خود رو ترک نمی کنن و یه آبدارچی رو جای خودشون نمی ذارن

٢. پلیس ها در اعتراض به این که ما هیچ وقت کسی رو شکنجه نمی کنیم

٣. زاغه نشین ها در اعتراض به این که ما هیچ وقت با یک عکس یک هنرپیشه توی دستمون توی یه حوض پر از پی پی نمی پریم

۴. ناصر ممدوح در اعتراض به این که من هیچ وقت توی توالت به شرکت کنندگان ١+١٠٠ جواب سوالی رو آن هم به غلط نمی رسونم

۵ پزشک ها و پرستارها البته در این فیلم چیزی در مورد اونها نبود ولی کلا اونها اعتراض دارن به همه فیلم ها

/ 10 نظر / 6 بازدید
مرجان

عجب![عینک] چی بگم والله![لبخند]

مینا/به آهستگی

چه قدر دوست دارم این فیلم را ببینم حماقت همین جاست دیگر که خیلی وقتا در مورد کشور ما هم پیش می آید.به جای بررسی ریشه ی مشکل به کسی که آن را نشان دهد حمله می کنیم.

نیکزاد

درست زدید به خال. متاسفانه در کشور ما هنوز اخلاق قبیله ای بر نظام صنفی حاکمه. هنوز این فیلم رو ندیدم و امیدوارم موفق بشم هرچه زودتر ببینم. در ایران اما بهتره شخصیت منفی در یک فیلم اصلا شغلی نداشته باشه. اینجوری خیل همه راحته!

آدم

با پست قبلی کلی صفا کردیم اما با این یکی زیاد نه

محمد

یادته سر شوکران چی کار کردین؟ ببخشید ولی یهو یادم اومد. همون وقتای اکران شوکران و هوچی بازی پرستارا یکی از این پورنو های آمریکایی بود که به مکاسب شریف جامعه می پرداخت. شخصیت اولاش همه جور شغلی داشتن: پلیس، جوشکار، نقاش، رستوراندار، پزشک و ... چه خوبه که ما از این فیلما تولید نمی کنیم.

مثل هیچ کس

اگه سعی کنیم پنهان کنیم.... اگه نشون ندیم یعنی اینکه وجود نداره؟ .. راستی من چی؟؟؟؟؟ من...اعتراض می کردم؟؟؟؟

داریوش

دایره ی انتقاد در کشورهای آسیایی و خصوصاً کشورهایی از جنس ما خیلی تنگه. راستی من شنیدم در مسابقه 101 جواب سوالات تخصصی خیلی از ارگانها را به شکل جزوه قبلاً‌ می دهند مطالعه کنند!!! گناهش گردن راوی !