وکیل الرعایا ها مردمان خوبی بودند بهتر از خودشان همسرانشان (زیر چادر مشکی قایم شده بود یک کلمه حرف نزد). امدند. وکیل الرعایای اسبق کلی از مستر پرزیدنت انتقاد کردند و این که دارد کشور را به "قهقرا می کشاند". کلی هم از ل ا ر ی ج ا ن ی تعریف کردند که اگر ایشان نبود مستر پرزیدنت تا حالا کشور را به "قهقرا رسانده بود". بعد هم با اطمینان گفتند که مستر پرزیدنت بعدی ل ا ر ی ج ا ن ی است. ما شک کردیم که نکنه ما هم قراره به ایشان رای دهیم خودمون خبر نداریم. بعد هم ایشان یعنی مشاور ارشد ل ا ر ی ج ا ن ی وقتی من گفتم حاج آقا من مطمئنم توی انتخابات تقلب شده بود "با لبخند تایید کردند" (چشم های وحشت زده پدر شوهرم وقتی من این حرف رو زدم باید می دیدید). بعد هم گفتند حالا بزارید ل ا ر ی ج ا ن ی بیاید تازه معنی مدیریت کشور را می فهمید. بعد هم از نماینده های فعلی مجلس انتقاد کردند و از مجلس قبلی که خودش بوده تعریف کردند و ... بعد به خدا فرصت هیچ حرف دیگه ای پیش نیامد. غذا ها هم کاملا Tof free بود (به بعد نوشت پست قبل مراجعه شود).

 

اندر کرامات کشور اسلامی همین بس که این روزها به هرکی می گی روزه ام طوری نیگات می کنه انگار از مریخ اومدی.

/ 7 نظر / 18 بازدید
امیررضا تجویدی

سلام خواهر جان عجب مملکت گل و بلبلی داشتیم و خودمون خبر نداشتیم!

ن ی ک ز ا د

فرصت هیچ حرف دیگه ای نشد؟! پس چه فایده ازاین دعوت!

ارماییل

فکر میکنم آخرش پدر شوهرتون رو سکته میدید ! . نه نمیتونم باور کنم نماینده های مجلس انتخاب من و امثال من بودند . مجلس دوره ی ششم و پنجم باز یه چیزی که کروبی بود و کدیور بود و نبوی بود و با دولت هم بیشتر هماهنگی میکردند تا رقابت . نمیدونم بانو یا من زیاد پیر شدم یا دیگه اصلا به هیچ چیز اعتماد ندارم .

candle

تف فری ؟![خنده]

نیک‌آیین

نماز روزه‌ها قبول. خوبه؟!!

اسی

وکیل الرعایا میگفت اینهمه از دست پخت قدیس تعریف میکردی کو؟ غذاهاش خیلی هم بی نمک و بی مزه بود گفتمش تقصیر من است که سفارش کردم هوای وکلا را داشته باش و (toof free)درست کرده بود که اگر سفارش ما نبود و کمی تف عسل و غزل اندر دیگ غذا ریخته بودی هرگز بی مزه وبی نمک نشدی.