یکی از میان قدیسین

خوب تغییری در برنامه پیش آمد از آن جایی که کار آ موزی واحد کو دکان دانشجویان پرستار ی بیخ ریش خودم است و از ان جایی که توی این موقعیت نمی خواهم نیمه وقت بشوم و نصف حقوقم را از دست بدهم و از انجایی هم که دانشجو شدم (سرپیری) و باید تا چند وقت دیگه برم سر کلاس تصمیم بر این شد که در تعطیلات بین ترم دانشجوهای ترم بعد را ببرم بیمارستان و واحدهای ترم بعدم را پر کنم لذا از فردا صبح دوباره باید برم بیمارستان.

دوم این که اقا من به عنوان یک ایرانی به خدا راضی نیستم پول نفت سهم من را خرج فیلترکردن و پارازیت فرستادن به ماهواره و کرم فرستادن به فضا کنید. اون دنیا سر پل صراط جلوتونو رو می گیرم. سهم من رو بدین بایا می خوام سوراخ سنبه های زندگیمونو پر کنم اصلا سهم من از این پول که خرج حفظ امنیت ملی می کنید چقدره می شه بهم بگین؟ لازمش دارم به خدا

سوم این که هنوز نیومده در خونه تازه ساز همسایه پایینی ما آمد گفت که سقف خانه اش خیس خالی شده و ظاهرا شیر توالت ما داره آب می ده و بنا امد کفش را کند و دیدیم بله یک آقای کارگری احتمالا داشته با تیشه کار می کرده اشتباهی زده لوله را سورا خ کرده بعد هول شده ترسیده بگه دعواش کنن برداشته روی سوراخ  لوله رو با چسب نواری بستهتعجب حالا تا وقتی آب گرم نیومده بوده هیچی چسبه جلوی اب رو گرفته. به مرور با جریان آب داغ چسب وارفته و آب لیک کرده و بله... اینم از این فعلا هم آب قطع و بنایی و این ها و دبه ها و سطل های اب و مشکلات بعدی.

 

 

بعد نوشت: قرار بود ارتباط کیفیت زندگی دیابتی ها روبا میزان مذهبی بودن انها رو بسنجم پرسشنامه به ۵٠٠ نفر داده می شه فرضیه اینه که هرچی فرد مذهبی تر باشه کیفیت زندگی بهتری داشته باشه توی مقاله های اونور آبی ها اینطور بوده یعنی کیفیت زندگی مذهبی ها بهتر از غیر مذهبی ها بوده حالا حدود ٢٠٠ نفر پرسشنامه رو پر کردند ٢٠٠ دیابتی با میانگین سنی ۶٠ سال از منطقه سیزد ه تهران خوب چیزی که تا الان مشخصه همه این ادم ها در میزان مذهبی بودن درجه یکسان "بالا" رو  به دست اوردند لذا من چطور می تونم بفهمم اونایی که مذهبی ترن کیفیت زندگی بهتری دارن یا نه. این طرح پژوهشی رو باید بپیچم لای روزنامه بره قاطی باقلاها. چیکار کنم ؟ یعنی اون ٣٠٠ نفر بعدی مشخص می کنن؟

نوشته شده در ۱۳۸۸/۱۱/۱٩ساعت ۱:٢٠ ‎ب.ظ توسط یکی از میان قدیسین نظرات () |